CLOMID

Clomid jest to środek , który bierze się po zakończeniu cyklu sterydowego. Powszechnie określany jest nazwą handlową cytrynian clomifen. To nie jest steryd anaboliczny, ale lek na receptę powszechnie przepisywany kobietom cierpiącym na bezpłodność...

T3 (Novothyral)

Preparat złożony, zwierający dwa syntetycznie otrzymywane hormony tarczycy: lewotyroksynę (T4) i liotyroninę (T3), które zwiększają podstawową przemianę materii, przyspieszają przemianę węglowodanową, tłuszczową, mineralną...

Tiromel

T3 jest lekiem hormonu tarczycy powszechnie wykorzystywany do utraty tłuszczu, w szczególności w kontekście anabolicznych cykli steroidowych. T3 jest naturalnie wytwarzane w organizmie w wyniku produkcji T4 przez tarczycę.

Clenbuterol

Głównym działaniem preparatu jest to, że bardzo dobrze spala tkankę tłuszczową i przyspiesza tempo przemiany materii. Dzięki specyfikowi w organizmie szybciej dochodzi do lipolizy, czyli do rozkładu tłuszczów.

Metanabol

Czas pokazał że stosowanie metanabolu wiąże się z wyraźnym przyrostem masy ciała oraz siły . Pierwsze efekty pojawiają się bardzo szybko, czasem nawet już po kilku dniach. Nie bez znaczenia jest też fakt, że metanabol jest jednym z tańszych sterydów.

Winstrol

Winstrol to nazwa handlowa stanozololu. To steryd anaboliczny, popularny środek dopingujący.